bane12a.jpg
2017 m. gruodžio 12 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus pirmininkė – Jolita Morkūnaitė

2017-12-04

Po ketvirtadienį, lapkričio 30-ą dieną, vykusio visuotinio Lietuvos Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus susirinkimo paaiškėjo naujas skyriaus pirmininkas – nuo šiol Kaišiadorių skyriui vadovaus Jolita Morkūnaitė.

„Aš manau, kad skyriaus pirmininko pozicija - tai ne formalus statusas, įsivaizduojama asmeninės valdžios galia, ar tik formaliai atliekama „valdiška“ veikla dirbant ar gyvenant kitame rajone. Tai kasdieninis, nuoseklus, sisteminis komandinis darbas siekiant, kad Kaišiadorių rajono gyventojų problemos pasiektų sprendimus priimančias institucijas ir būtų produktyviai bei operatyviai sprendžiamos.“ – sako LS Kaišiadorių skyriaus pirmininkė J. Morkūnaitė.

Šiuo metu Liberalų sąjūdis išgyvena išbandymo laikotarpį. Kai sostinėje reziduojantys liberalų vedliai patyrė fiasko, liberaliosios minties skleidėjų pasimetimas įnešė sumaišties ir skyriuose. Tad moteris stojanti prie liberalų skyriaus vairo – savotiška aliuzija į Žanos d‘Ark kovą. Juolab, kad naujoji skyriaus pirmininkė tvirtai tiki, kad liberalizmo idėja yra amžina ir jokios laikinos negandos negali užgožti asmens laisvės veikti ir kurti.

Jolita Morkūnaitė teigia, kad vienu pirmųjų jos tikslų bus siekis suvienyti liberalių pažiūrų kaišiadoriečius, glaudžiau sutelkti visus skyriaus žmones ir suaktyvinti skyriaus veiklą. Toks komandinis darbas būtų naudingas ne tik politinei jėgai, bet ir visiems Kaišiadorių krašto žmonėms.

Komentarų skaičius

2017-12-12 01:03:05
jei kalbi apie pusiausvyrą, tai ten kur šita moteris, niekur pusiausvyros nebūna. tokie žmonės nesiekia pusiausvyros.
2017-12-12 00:59:40
O argi neprimityvizmas, kai partijos skyrių lyderiais tampa perėjūnai? Koks primityvizmas, kai žmogus gali būti dievobaimingasis krikščionis, po to mutuoti į liberalą, po to pasisocialdemokratinti, po to vėl liberalizuotis. Visi tie šūkiai apie idėjas vieni niekai žinant, kad tos idėjos keičiasi kaip vėjai ar durniaus nuotaika. Buvęs liberalų vadas bent jau buvo ŽMOGUS, kurio niekas nekeikia. Skirtingai nuo vadės, kuriai gero nelinki apšviesti žiežmariečiai ir kai kurių giminių giminaičiai. Aišku, kaltinti tiesiogine prasme naują vadę, kad palindo po klynu neturint įrodymų neatsakinga. Beje tik laimėjus rinkimus ir prakalbus apie partijos skyriaus vienijimą, tuoj laikraščiuose ji skelbia, koks buvęs vadovas buvo niekam tikęs. Tai čia vienijimas? Laimėjus eiti muštis, mano požiūriu, kandiška. Laimėjai tai džiaukis, o ne dar eik ir damušk. Beje kai kurie nariai atvirai kalba, kad skyriuj rinkimai buvo, kaip savaitgaly visos partijos Kaune. Gal tai netiesa, bet vadės veiklumas deja nukreiptas tik savo ambicijoms patenkinti.
2017-12-11 17:14:10
Savitas nuomonių spektras. Nuo "palindimų po klynu" iki džiaugsmo, kad Kaišiadoryse daug politinės suirutės. Primityvizmu dvelkia. Neužsiimčiau analizuoti naujosios liberalų vedlės asmenybės, bet aišku viena - ji veikli. Skirtingai nei savo veiklumą tik sostinėje rodęs ankstesnis Kaišiadorių liberalų vadas, Ir tas veiklumas dabar yra labai didelis pliusas. Nes politikoje, kaip ir gamtoje, reikalinga pusiausvyra. Nejau nematote, kuo virto unikalus socdemų-konservatorių politinis darinys? Gal su mokyklos direktore priešakyje vietos liberalai sugebės tapti atsvara į vaidmenį (ir į politinius užsakymus) įsijautusiems valdantiesiems. To reikia kaišiadoriečiams, visiškai nepriklausomai nuo vieno ar kito mūsų politinių pažiūrų.
2017-12-11 01:06:14
kad ir seni liberalai jau nebemato ateities ir švelniai tariant ruošiasi dėti skersą ant to, ką už akių vadina aštria morka, plėšria kaip orka. žmonės nesuprato, kas čia įyyko, kad albertas buvo neišrinktas, bet nekėlė triukšmo, nes jau daug kam atsibodo du metus tuščiai leisti laiką , o dabar atsirado postūmis dėt į krūmus, nes iki šiol buvo didžiulė neviltisir apatija. dauguma dar muižiniko ir nevieros telefono neištrynė, tai dabar svarsto deliberalizuotis ir pasisolcialdemokratinti.
2017-12-10 22:26:05
kad laisviau mąstantys ir jauni liberalai po šios pirmininkės išrinkimo paliko skyriaus tarybą.
2017-12-10 08:57:02
Daug kas iš komentatorių geruoju mini Paškauską, kaip liberalų patroną rajone. Jis yra viešai pareiškęs, jog išeina iš partinės veiklos. Reiškia- melavo.Gaila , kad gan aktyvi direktorė palindo po šio nevykėlio klynu. Liūdnas likimas laukia šios partijos Kaišiadorių skyriaus. Bet man lengviau bus pasirinkti už ką nebalsuoti.
2017-12-07 20:03:34
kai liberalai buvo 15 metų su socdemais tai viskas buvo puiku? Gal žmonėms nusibodo liberalų valdymas (tiksliau, vieno žmogaus, niekieno nerinkto valdymas iš už gatvės galo).
2017-12-07 17:41:25
Apsigraibykit ar patys nemiegat. Jei ne tas žmogus, tai ši partija senai neturėtų konkurentų. Ir Merą būtume išrinkę normalų.
2017-12-07 09:31:42
Ach tu K. Lina, K. Lina
2017-12-07 09:29:05
Tai, kad kaip tik kiti neužmigę, o prabudę ir dabar suka galvas, kaip išmauti iš skęstančio laivo.
2017-12-06 21:04:53
Sveikinu Jolitą su naujom pareigom, bet tuo pačiu ir užjaučiu, nes turės tik tris bendražygius tikrus liberalus-R.Urmilevičių, G.Gružauską ir R.Paškauską, visi likusieji užmigę letargo miegu. O keturiese nelabai atsilaikysit prieš visas kitas partijas, kurioms diriguoja A.Radvila.
2017-12-06 20:53:32
Jei ne Paškauskas tai liberalai senai būtų išnykę iš Kaišiadorių. Vienas žmogus be pagalbos tikrai ilgai neišlaikys vienintelės politinės jėgos prieš jungtinę bolševikų-komunistų sąjungą (LSDP, TS-LKD ir kitos šutvės).
2017-12-06 20:43:13
Jolitą pažįstu nuo vaikystės, pažįstu kaip kolegę, tai tikrai sąžiningas, doras, visuomeniniškas žmogus. Puikiai tvarkosi su direktor4s pareigom Giržado progimnazijoje. Jolita tikrai verta pirmininkės posto, bet ką ji veiks su politinių lavonų komanda? Juk likę liberalai neveiksnūs o gal ir neįgalūs, nes tikrai nieko neveikia būdami opozicijoje.
2017-12-06 20:35:45
Manau, kad į pirmininko postą labiausiai tiktų R.Urmilevičius, nes turi tikrai daug politinės patirties, tai žmogus pasižįmintis aukšta moralę ir sąžiningumu. Buvo tikras pavizdys koks turi būt meras.
2017-12-06 08:00:01
tai kad čia ne partija (partijos skyrius), o cirkas dabar. dauguma skęstančio laivo nuotaikomis gyvena, ir dabar tik suka galvą, į kurią pusę krantas arčiau. o kranto nesimato, nė iš vienos vienos denio pusės. atspindziams siūlyčiau surengti apklausą į kurią pusę plauks buvę bendražygiai.
2017-12-05 19:13:42
Prieš išrinktą pirmininkę neturiu nieko blogo, šauni moteris, bet rinkimai......... ne rinkimai o cirkas.
2017-12-05 18:15:28
tai galjau nebebus mokyklos direktorė? :)
2017-12-04 22:29:48
Pagaliau liberalai turi savęs vertą vadovą - sąžiningą, liberalių pažiūrų žmogų, nesusitepusį intrigomis, ne kaip žiurkė lakstantį iš skęstančio laivo iš partijos į partiją, o tikslo siekiantį kantriai apsišarvavus aukščiausiomis moralinėmis savybėmis
2017-12-04 17:54:47
TAI TA PROGA, GAL KAS NORS ŠĮVAKAR VAROT LIBERALAUS? NORS TURBŪT LIBERŠNAPSO GERIAU BŪTŲ :DDDDDDDDDD
2017-12-04 15:31:36
Kaišiadorių liberalai pastaruoju metu buvo „žemiau plintuso“, jei taip galima išsireikšti. Gal ir nieko čia gėdingo, nes dabar visos Lietuvos liberalioji mintis kapstosi pasimetime, jei ne š... O ką jau kalbėti apie provincijos našlaičius. Blogiausia, kad šiame kontekste Kaišiadorių liberalai savivaldybėje tapo vos ne patogiais rankyčių kilnotojais per balsavimus. Nes ankstesniam skyriaus pirmininkui į tai buvo tiesiog nusišvilpt – žaviai besišypsantis vyriokas liberalias idėjas skleidė sostinės dangoraižiuose, mero Šimašiaus aplinkoje, tad kur jam iki Kaišiadorių kaimo aktualijų ir vietinio skyriaus. Todėl naujas liberalų vadas Kaišiadoryse – sveikintinas pokytis. Reikia, kad prasidėtų judesys ir darbai. Nepriklausomai nuo to, patinka šis politinis jums, ar ne. Nes Kaišiadoryse verkiant reikia realios atsvaros esamai koalicijai, kur socdemai su konservatoriais ramiausiai bendrus reikalus tvarko.
 1-20  21-24