banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 19 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Gerbiami kaišiadoriečiai

2017-06-20

Šiemet esame apdovanoti ypatingai svarbiu istoriniu įvykiu – Kaišiadorių vyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimu palaimintuoju. Ta proga kviečiame Jus, mieli kaišiadoriečiai, prisidėti prie šio įvykio papuošiant savo namus ar balkonus vėliavomis, gėlėmis, langus - plakatais (juos galima pasiimti Verslo informacijos centre, Kaišiadorių rajono savivaldybėje ar Klebonijos raštinėje).

Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti beatifikacijos programoje:

- Birželio 24 d. 12.30 val. – Iškilmingas Popiežiaus Legato kardinolo Angelo Amato SDB sutikimas prie Kaišiadorių rajono savivaldybės; 16.30 val. vyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio sarkofago išlydėjimas iš Kaišiadorių į Vilnių. Į Popiežiaus legato sutikimą bei sarkofago išlydėjimą kviečiame ateiti nešiniems Lietuvos vėliavėlėmis, baltais ir geltonais balionais, esant galimybei - pasipuošus tautiniais rūbais.

- Birželio 25 d. 14.00 val. Vilniaus arkikatedros aikštėje vyks iškilmingos šv. Mišios, kurių metu vyskupas Teofilius bus paskelbtas Palaimintuoju.

- Birželio 26 d. 11.30 val. – Palaimintojo Teofiliaus sarkofago sutikimas prie Kaišiadorių katedros.

- Liepos 2 d. 12.00 val. – Iškilmingos šv. Mišios Kaišiadorių katedroje dėkojant Viešpačiui už vyskupo ir kankinio Teofiliaus paskelbimą Palaimintuoju. Po pamaldų vyks koncertinė programa ir miesto vaišės: būsite vaišinami kareiviška koše, gira, arbata. O jus, mielieji, kviečiame atsinešti ir savo vaišių, kad visi kartu švęstume ir išgyventume bendrystę prie bendro miesto stalo.

 

Kaišiadorių parapijos klebonas mons. Rimvydas Jurkevičius

 

 

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus

 


Komentarų skaičius