banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 20 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Iš policijos suvestinių:padirbti eurai, nelaimė Kaišiadorių raj.

2015-01-17

Sausio 16-ji Lietuvoje pasižymėjo gausiu galimai  padirbtų eurų antplūdžiu.

Apie 3 val. 50 min. Vilniuje, Ukmergės g., degalinėje, 31-erių metų vyras pateikė galimai padirbtą 20 eurų vertės kupiūrą. Vyras apklaustas.

Apie 12 val. 5 min. Rokiškyje, Kauno g., banke, bendrovės buhalterei įnešant pinigus į įmonės sąskaitą, buvo rasta galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra.

Apie 15 val. 40 min. Vilniuje, T. Ševčenkos g., banke, 63-ejų metų moteris pateikė galimai padirbtą 50 eurų vertės kupiūrą. Moteris apklausta.

Apie 16 val. 20 min. Vilniuje, Savanorių pr., banke, 22-ejų metų jaunuolis ir 52-ejų metų moteris pateikė dvi galimai padirbtas 50 eurų vertės kupiūras. Sulaikytieji apklausti.

Apie 15 val. 15 min. Tauragėje, Šlaito g., parduotuvėje, 58-erių metų vyras, atsiskaitydamas už prekes, pateikė galimai padirbtą 50 eurų vertės kupiūrą. Vyras apklaustas.
Apie 17 val. Panevėžyje, Senamiesčio g., kavinėje, nenustatytos tapatybės asmuo pateikė galimai padirbtą 100 eurų vertės kupiūrą. 

Apie 19 val. 15 min. Vilniuje, Sodų g., parduotuvėje, 26-erių metų moteris, atsiskaitydama už prekes, pateikė galimai padirbtą 50 eurų vertės kupiūrą. Moteris apklausta.

Apie 15 val. Kaune, Taikos pr., banke, 55-erių metų vyras, įnešant į įmonės sąskaitą pinigus, pateikė galimai padirbtas keturias 50 eurų vertės kupiūras. Vyras apklaustas. 

Apie 16 val. 50 min. Šiauliuose, Vilniaus g., banke, 24-erių metų jaunuolis pateikė galimai padirbtą 50 eurų vertės kupiūrą. Jaunuolis apklaustas.

Apie 17 val. 20 min. Kaišiadorių r., ties Avilių k., miške, rastas pasikorusio 14-mečio kūnas.

Apie 11 val. Šiauliuose, Metalistų g., pinigų perskaičiavimo centre, perskaičiuojant iš banko bankomato inkasuotus pinigus, rasta galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra. 

Apie 15 val. 30 min. Vilniuje, L. Giros g., bute, moteris žirklėmis sužalojo 45-erių metų vyrą, kuris dėl durtinių žaizdų rankoje, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji neblaivi (3,77 prom. alkoholio) 36-erių metų sugyventinė uždaryta į areštinę.

Apie 19 val. 50 min. Šiauliuose, Sevastopolio g., du asmenys metaline lazda sumušė ir peiliu sužalojo 20-metį jaunuolį, kuris dėl dviejų durtinių žaizdų krūtinėje paguldytas į ligoninę. 20-metis įtariamasis uždarytas į areštinę, o dar vienas 20-metis ieškomas.

Apie 15 val. Vilniuje, Žirmūnų g., namo laiptinėje, asmuo sumušė 78-erių metų moterį ir atėmė auksinius auskarus, auksinį žiedą bei mobiliojo ryšio telefoną. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Nukentėjusioji dėl galvos sumušimo, nosies kaulo ir apatinio žandikaulio lūžimų paguldyta į ligoninę.

19 val. 20 min. Radviliškio r., Januškonių k., pastebėta, kad iš 46-erių metų moters namo, atstūmus plastikinį langą, pavogti 15 000 eurų, įvairūs daiktai ir juvelyriniai dirbiniai. Nuostolis - 15 912 eurų.

 4 val. 45 min. Pakruojo r., Guostagalio k., 77-erių metų vyro ūkiniame pastate kilo gaisras, kurio metu sudegė malkinė ir daržinė bei apdegė ūkinio pastato stogas ir perdengimas. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

15 val. 10 min. Panevėžio r., Ramygalos mstl., tvenkinyje, rastas suiręs 45-erių metų vyro kūnas. Vyro, kaip dingusio be žinios, nuo 2014 m. lapkričio 23 d. ieškojo Panevėžio apskr. VPK Panevėžio r. PK.

21 val. Ignalinoje, Vilkakalnio g., šalia savo namo rūsio durų, rastas 56-erių metų vyro kūnas su kirstine žaizda pakaušyje. Įtariama, kad vyras pats nukrito nuo laiptų ir mirtinai susižalojo.

Nuo 13 val. 10 min. iki 13 val. 47 min. Kaune, Laisvės alėja link Maironio g.  esančio Lietuvos Banko Kauno skyriaus vyko nesankcionuotos eitynės, kuriose apie 25 asmenų grupė nešė karstelį. Eitynių tikslas - ankstesnės valiutos, lito, laidotuvės.

16 val. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Belmonto g., pristatytas ir dėl apsinuodijimo psichotropinėmis medžiagomis paguldytas 15-metis.

Apie 12 val. Šiauliuose, Šilų g., prie bendro naudojimo vandens šulinio, rastas plastikinis maišelis, kuriame buvo degtukų dėžutė ir dvylika įvairaus kalibro šovinių (mažo kalibro ir garsiniai).

Apie 14 val. Vilniuje, Savanorių pr., parduotuvėje, įtariant smulkiu svetimo turto pagrobimu, sulaikytas neblaivus (3,20 prom. alkoholio) 32-ejų metų vyras, pas kurį rastas ir paimtas neteisėtai laikomas 4 mm revolveris „ME38 Pocket 4R“. Vyras apklaustas.

 7 val. 30 min. Klaipėdoje, Taikos pr., automobilis „Mitsubishi Space Stars“, kurį vairavo blaivus 30-metis vyras, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė į pėsčiųjų perėją įžengusią Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos m. 2 PK Organizacinės grupės 37-erių metų raštvedę, kuri dėl politraumos paguldyta į Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyrių.

Apie 12 val. 7 min. Trakų r., kelio Bijūnai I-Drabužninkai II-Karaliūnai- Bičiūnai 12-ame km, Vilniaus apskr. VPK tarnybinis automobilis „Mitsubishi L200“, kurį vairavo tarnybos metu uniformuotas 34-erių metų Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas, nepasirinko saugaus greičio, neįvertino kelio dangos sąlygų ir nesuvaldęs automobilio nuvažiavo nuo kelio bei apvirto. Eismo įvykio metu sužalotas automobilio vairuotojas (dėl voko žaizdos ir veido sumušimo gydomas ambulatoriškai) bei kartu važiavę 22-ejų metų Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas (dėl nugaros sumušimo gydomas ambulatoriškai) ir 49-erių metų pašto darbuotoja, kuri dėl galvos smegenų sukrėtimo, galvos sumušimo bei kaklo traumos paguldyta į Vilniaus ligoninę.

Sausio 16 d. apie 22 val. 45 min. Kauno r., kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 84-ame km, 43-ejų metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus (1,61 prom. alkoholio)), Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams davė 50 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 1 d.

Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
Policijos departamentas prie LR VRM

Komentarų skaičius