banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 20 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Koldūnų fabrike Rumšiškėse - gaisras

2014-12-28

Sekmadienio vakarą gausios ugniagesių pajėgos skubėjo gesinti gaisro, kilusio koldūnų fabrike.

Pranešimą apie gaisrą Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse įsikūrusioje bendrovėje ugniagesiai gavo sekmadienį, 18.19 val.

Į įvykio vietą išsiųstos net 7 autocisternos – tiek automobilių važiuoja tik į labai didelius gaisrus.

Apie 20 val. ugnis dar nebuvo užgesinta.

Ugnis įsiplieskė bendrovės „D. Gelombickienė ir partneriai“ patalpose – pirmajame namo aukšte yra įrengtas koldūnų ir kitų miltinių produktų cechas, o antrajame – gyvenamosios patalpos. Būtent jose ir buvo ugnies židinys.

Ugniagesių teigimu, gelbėtojams pavyko išgelbėti pirmajame aukšte esančią brangią gamybos techniką, tačiau labai smarkiai sudegė antrajame aukšte įrengti kambariai ir stogas.

Dėl ko kilo gaisras, dar nežinoma.

Komentarų skaičius

2014-12-29 12:17:20
Pritariu komentatoriui, kad apie tą Nerijų Kalaušį būtų įdomu sužinoti, kas per fruktas. Nors ir taip aišku, kad degradas, ir kalėjime sėdėjęs. Paskaitykit Lietuvos rytą, delfi, ten daugiau informacijos apie žudynes. Kaži kuriam miestelyje tas Kalaušis gyvena? Mūsų miestelyje yra keletas tokia pavarde. Baisu dabar, kai tarp neprognozuojamų psichopatų tenka gyventi.
2014-12-29 09:49:35
Ten, ar tie Gelombickai su kaimynais, ar kaimynai su jais nesutaria, kaip iš žiniasklaidos žinau. Bet, kaip sugebėta iš vidaus padegti, nesuprantu? Daug kraupesnis faktas, kad Kaišiadorių rajono gyventojas žinomą žurnalistę su jos galimu draugu paskerdė. Apie tą veikėją būtų įdomu ką nors žinoti...
 1-2