banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 19 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Tik dėl pilietiškų žmonių Kaišiadorių rajone rasta beveik 1 tūkst. litrų nelegalaus dyzelino

2014-11-21

 

 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai, tikrindami anoniminę informaciją, gautą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato anoniminiu pasitikėjimo telefonu, apie galimai neteisėtą veiklą, susijusią su akcizais apmokestinamomis prekėmis, 2014-11-20 atliko patikrinimą Kaišiadorių r., Žiežmarių apyl., Pakertų k.

Piliečiui G. G. (gimusiam 1967 m.) priklausančiame garaže patikrinimo metu rasta ir paimta šešios 30 l plastikinės talpos, šešios 25 l plastikinės talpos ir dvidešimt šešios 20 l plastikinės talpos su skysčiu, skleidžiančiu dyzelino kvapą. Iš viso surasta ir paimta apie 850 l galimai neteisėtai laikomo dyzelino.

Vyriškis pareigūnams paaiškino, kad yra ūkininkas, todėl dyzeliną pirko degalinėse ūkio reikalams. Pareigūnų toks paaiškinimas neįtikino, nes pilietis negalėjo pateikti dyzelino įsigijimo degalinėse kvitų. Be to, ūkininkams, teisės aktų nustatyta tvarka, leidžiama įsigyti pigesnio, taip vadinamojo „žalio" dyzelino.

Dėl pažeidimo fakto pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas 1632 str. (dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką).

Primename, kad akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos kontrolė išlieka prioritetine, kasmet įtraukiama į veiklos planus, todėl ir toliau bus kryptingai dirbama šia linkme, fiksuojant daromus teisės pažeidimus, realizuojant gaunamą tiek žodinę, tiek rašytinę informaciją iš bendruomenės narių.

Kauno apskrities policija tikisi, jeigu turite kokios nors informacijos apie neteisėtą prekybą, bet kuriuo paros metu skambinsite Kauno apskrities policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir pagalbą.


Kauno apskr. VPK informacija

Komentarų skaičius

2014-11-21 23:24:43
Lietuviai-skundikų tauta,gal todėl tremtinių tiek daug buvo,tokie "kovotojai už teisybę"daugiau kenkia,negu prisideda prie tvarkos įvedimo.
 1-1