banerturg.jpg
2017 m. lapkričio 20 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Atsisveikinant – Teisingumo ministro padėka
Romualda Suslavičienė
2014-07-15

Turbūt neapsiriksime pasakę, jog beveik visi kaišiadoriečiai vargiai įsivaizduoja Civilinės metrikacijos skyrių be jo ilgametės vedėjos Aldonos Taurienės. Išdirbusi skyriuje 36 metus, A. Taurienė sutuokė apie 10 tūkstančių porų, įregistravo tūkstančius naujagimių... Pasižyminti itin gera atmintimi, vedėja ne kartą yra pasidžiaugusi, kad tuokė savo prieš keletą dešimtmečių jos akivaizdoje žiedus sumainiusių porų vaikus ir jau jų anūkus įregistruoti suspėjo.

Bėgo laikas, daug kas keitėsi, tik ji, atrodo, visuomet buvo tokia pati – dėmesinga klientams, atidi, rūpestinga, korektiška, pasitempusi, geros nuotaikos, jaunatviška. Todėl daug kam buvo netikėta išgirsti, kad nuo liepos 1-osios Aldona Taurienė palieka savo darbo vietą ir išeina į pensiją.
-Džiaugiuosi, kad apsisprendžiau išeiti dabar, kai dar ypatingai nespaudžia ligos ir yra jėgų mėgautis gyvenimu, - paskutinę savo darbo dieną kabinete, pilname atsisveikinimo gėlių, sakė vedėja.
Gražiai savo kolegę išlydėjo savivaldybės administracijos darbuotojai, partijos bičiuliai. Už profesionalų ir ilgametį darbą A. Taurienę padėka apdovanojo Lietuvos respublikos teisingumo ministras.
Prisimindama ryškiausius savo darbo biografijos įvykius, Aldona Taurienė sakė esanti patenkinta, jog dalis gyvenimo prabėgo mėgstamame ir jai pačiai įdomiame darbe – juk didžiulė laimė dirbti ten, kur traukia širdis. Todėl ir tą paskutinį šeštadienį, kai tuokė poras, prisipažino – smigtelėjo į pačią gilumą liūdesio spindulėlis, kad ši gyvenimo kelio dalis jau baigėsi. Bet – laukia atidėti darbai darbeliai, sumanymai, kurių sukdamasi kasdieniame verpete vis nespėdavo įgyvendinti, atidėdavo ateičiai, rūpestingos močiutės sukurtų pasakų laukia anūkas. Ir kas žino (Aldona Taurienė neatmetė tokios galimybės), gal kada suguls tos pasakos popierių ir pasieks mūsų skaitytojus...
O kol kas ir mes tariame ačiū už gražų bendradarbiavimą. Sėkmės Jums, Aldona!
Komentarų skaičius

2014-08-03 16:07:31
Aš menu Aldoną, kai ji buvo tik Melinskienės padėjėją. Prieš kiek tai metų? 50? Sėkmės, Aldona, gyvenimas tęsiasi....
2014-07-17 17:07:11
Maloni moteris. Gaila, kad tenka atsisveikinti šia prasme. Ačiū už darbą kaišiadoriečiams.
2014-07-16 16:27:15
puiki,inteligentiska moteris.Sekmes.
 1-3