atsp0702.jpg
2017 m. spalio 20 d.
Naujienos Prenumerata Reklama Kontaktai Filmai

Tragiška avarija Kaišiadorių rajone

2011-10-05

Greitkelyje Vilnius – Kaunas įvyko tragiška avarija. Kaišiadorių rajone latvio vairuojamas vilkikas sutraiškė mažutį automobilį „Ford Fiesta“, kuriuo važiavo 7 žmonės. Automobilį vairavusi senjora žuvo vietoje. Sunkiai sužeisti du paaugliai ir du mažamečiai vaikai. Taip pat vairuotojos sūnus su žmona.

Vilkiko vairuotojas latvis pasakojo, kad važiuojant link Vilniaus prieš jį išdygo lengvasis automobilis. Dėl to sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas metėsi į kitą juostą ir kliudė mažutį automobilį „Ford Fiesta“. „Jis vos judėjo“, - lrytas.lt emocingai pasakojo latvis. Negana to, į vilkiko galą rėžėsi automobilius vežantis vilkikas.

Automobilis „Ford Fiesta“ visiškai sumaitotas.
Spėjama, kad vairuotoja pražiopsojo posūkį į Grabuciškių gyvenvietę, tad lėtai važiuodama ieškojo kito kelio. Neatmetama versija, kad vairuotoją galėjo blaškyti ir 6 keleiviai.

Nerijus Povilaitis. 
"Lietuvos rytas"

Komentarų skaičius

2011-10-05 21:19:31
7 keleiviai FORD FIEST'oje Kiek zinau didziausias lesitinas zmoniu kiekis masinoje yra 5. O dar palyginti masina buvo mazesne uz, tarkim, koki nors sedana. Stebuklas, kad tik viena zuvusioji.
2011-10-05 20:00:29
Jau septyni keleiviai??? Gerai, kad ne dešimt....
 1-2